Rubriky
Benjamínci Draci

Benjamínci a Draci v IQ parku

Na svatého Martina jsme s benjamínky zamířili na výlet do IQ parku v Liberci. Ráno jsme se setkali na nádraží ve Všetatech a vlakem jsme měli namířeno do Turnova, kde jsme přestupovali. V Liberci cesta naštěstí nebyla vůbec dlouhá a za deset minut jsme byli v IQ parku. Zde jsme se rozdělili na skupinky po čtyřech a prošli si všechna čtyři patra expozice. V prvním patře jsme si s dětmi zkusili mnoho optických klamů, zrcadlové bludiště a také vodní svět. Druhé patro bylo o světě kolem nás, kde se dětem líbilo nejvíce. Vyzkoušely si zde práci na stavbě, jak být hasičem, hrály si zde s bublinami a mohly si také vyzkoušet moderovat zprávičky. Ve třetím patře si vyzkoušely jejich schopnosti a dovednosti a v posledním patře byla malá věda a laboratoře. Dětem se zde moc líbilo. Po třech hodinách zábavy už jsme bohužel zase museli domů. Děti ještě nakonec navštívily bufet a nakoupily pár suvenýrů. Vlakem jsme vyrazili zpátky do Všetat, kde jsme naši výpravu ukončili.

Napsala Míša