Rubriky
Aktuality Benjamínci Koťata

Výprava do Národního zemědělského muzea

V sobotu 12. listopadu, jsme se vydali s benjamínky do zemědělského muzea v Praze. Autobusem jsme vyjeli ráno do Letňan, odtud pak metrem na Vltavskou, a k muzeu jsme se dostali již po svých.  Děti obdivovaly například expozici traktorů, gastronomie, vody, rybářství a lesa. Také využily soutěžní kartičky a ve vědomostním kvízu sbíraly razítka. Odměnou jim bylo pexeso s lesní zvěří. Po náročné prohlídce si děti s chutí snědly svačiny a jelo se domů. Výprava se tedy vydařila a dětem se moc líbila.

Ve stejný den se na stejný výlet vydaly i družiny Koťat. Ráno si trochu přispaly a z Kostelce vyrazily až kolem 10h. Přestože byl svatomartinský víkend a lidí v muzeu bylo opravdu hodně, zvládly jsme projít všechny 4 patra. Nejvíce holky zaujal les s myslivostí a malý krámek s možností namarkování vybraného zboží úplně na závěr. Výlet to byl sice krátký, ale některá děvčata po zpáteční cestě neudržela oči otevřené a cestou zpět odpadly.

Napsali Mišák a Pája