Rubriky
Aktuality

Jak omlouvat své děti ze schůzek

 

Aby vedoucí družin dokázali lépe plánovat výpravy, dostávají všichni rodiče pozvánky na výlety emailem. Ten obsahuje unikátní odkaz, pro potvrzení či omluvení dítěte z akce.

Aby však vedoucí věděli s kým počítat i na schůzkách, je potřeba své děti alespoň hodinu před schůzkou omluvit. Nejefektivnější je omluvenka přes aplikaci Levitio.

Otevřete jakýkoliv starší email s pozvánkou na výpravu a kliknete na „POTVRDIT ČI OMLUVIT ÚČAST“

Zobrazí se Vám odkaz s informacemi o výpravě a tlačítka pro přihlášení nebo omluvení dětí. Ty nejsou pro omlouvání ze schůzek potřeba. Důležité je tlačítko „přihlásit či omluvit na jinou událost“ v zeleném políčku s ikonou kalendáře.

Zde se dostanete na přehled všech schůzek týkajících se Vašich dětí. Tuto stránku si můžete uložit do oblíbených a příště už si ji můžete zobrazit ihned, jakmile budete potřebovat omluvit dítě ze schůzky, ale i výprav. V případě přihlašování z telefonu se systémem Android, přidáte tuto stránku na plochu. Příští omluvenka tak bude na tři kliknutí. Poté vyberete podle datumu schůzku, na kterou chcete dítě omluvit a kliknete na název schůzky.

Zobrazí se Vám detail schůzky a tlačítko pro omluvení z účasti. Tam vyberete jeden z mnoha důvodů (nemoc, karanténa, rodinné důvody apod.) a máte hotovo. Vedoucí se pak ihned dozví, že Vaše dítě na schůzku nedorazí.

Alternativně lze kontaktovat vedoucího, nebo využít aplikace WhatsApp, pokud má družina dětí založenou skupinu pro komunikaci s rodiči.

Děkujeme za včasné omlouvání Vašich dětí.


Warning: Undefined array key "lightbox_arrows" in /www/skautikostelec.cz/skautikostelec.cz/wp-content/plugins/gallery-plugin/gallery-plugin.php on line 2682