Rubriky
Aktuality Dinosauři Skauti

Strašidelná víkendovka

V pátek 21. října sice ráno počasí nevypadalo nic moc, ale odpoledne už se vyjasnilo a tak se mohli dinosauři společně se skauty vydat pěšky do Staré Boleslavi na svou víkendovku. Na základnu jsme dorazili až po sedmé, a tak jsme vyslali na nákup základních věcí jen skauty. Ti se vrátili kromě modelu autíček škodovky i s dvěma kilogramy párků, a tak bylo hned jasné, co budeme většinu víkendu jist. Druhý den díky deštivému počasí jsme zvolili vnitřní výlet, konkrétně do muzea Škody v Mladé Boleslavi.  Zde si kluci vyzkoušeli řídit různé staré škodovky pomocí virtuální reality a udělali trochu ostudy na dětských odrážedlech. Při cestě od vlaku zpět do klubovny jsme se ještě stavili v krámu pro doplnění zásob. Všimli jsme si i strašidelné stezky pro starší děti, kterou připravovalo místní sdružení. Hodně jsme naléhali, a proto se nám podařilo se jí také zúčastnit. Po návratu pozdě v noci jsme se hned zabalili do spacáků a šli spát. V neděli ráno jsme uklidili klubovnu a za neustálého remcání se vydali na cestu zpátky do Kostelce. Doma jsme byli akorát na oběd.

Napsal Pája