Rubriky
Aktuality Benjamínci Draci Koťata Zajíci

Závody Vlčat a Světlušek – okresní kolo

V sobotu 20.4. se v lesích kolem myslivecké hájenky v Tišicích konalo okresní kolo Závodu Vlčat a Světlušek. Za naše středisko se ho účastnily téměř všechny družiny (z celkového počtu 17 hlídek naše středisko reprezentovalo 5). Celé závody byly tematicky laděné do kouzelnického světa, takže děti na stanovištích vařily lektvary (kuchařská dovednost), trénovaly létání na koštěti, procvičovaly jasnovidecké dovednosti (vyhledávání informací), věnovaly se bylinkářství (zdravověda) nebo poznávání kouzelnických tvorů a studiu mudlů. Všechna stanoviště měla u našich dětí úspěch, nejvíce však sportovní disciplíny a vaření. Na stanovišti bylinkářství byli někteří trochu překvapeni namaskováním zranění, ale přesto si s tím úspěšně poradili.

I přesto, že bylo chladnější počasí s trochou deště, si všichni závody moc užili.

Družiny Zajíců a Lišek postupují do krajských kol, budeme jim držet palce

 

Léňa