Rubriky
Aktuality Benjamínci Draci

Výprava do Malé Chuchle

Letošní jaro si rychle pospíšilo. Už začátkem března nás vylákalo ven. Johanka si přála výlet za zvířaty, a tak jsme se vypravili do lesního zookoutku v Malé Chuchli. Cestou si Draci i Benjamínci vyzkoušeli navigaci podle mapy a jelikož jim to šlo, brzy jsme dorazili do Chuchelského háje. V lese to vonělo, slunce svítilo a z pod listí vykukovaly jaterníky. Jaro už zimě vládu nepředá. 

V zookoutku se starají o zvířata, která se díky svým zraněním už nemohou vrátit do volné přírody. Kromě jelenů, muflonů a daňků tu bydlí liška, sojky, krkavci a různé druhy sov. Nám se nejvíc zalíbil rys. Asi proto, že se nás nebál a zvědavě si nás prohlížel. V poledne jsme si u odpočívadla uvařili polévku a zahráli bojovku proti starším skautům. Unavení jsme se pak šťastně vrátili do svých domovů.

Vlček