Rubriky
Aktuality Dinosauři Skauti

Výlet za sněhem

U nás v Polabí sice moc sněhu nemáme, a proto se Dinosauři a velcí skauti za ním museli vydat na výlety. 22. ledna vyrazili Dinosauři na procházku do okolí Pyšel. Měli štěstí, protože jim den před tím nasněžilo.  Ukoulovali a vyváleli se hned z kraje, takže se původní trasa výletu musela dost zkrátit. To ale ničemu nevadilo, minimálně tváře měli pěkně červené a vyfoukané a boty promočené.

Poslední lednovou sobotu se na své putování vydali skauti, kteří si za svůj cíl vybrali nedaleký Ještěd. Stejně jako před dvěma lety počasí na vrcholu nestálo za nic, ale to ničemu nevadilo a výlet si užili i tak. Večer pak zůstali v klubovně, aby přespali a udělali si večeři. Klubovna sice přežila ale ty připálené hrnce od karbanátků daly zabrat. 😀

Napsal Pája