Rubriky
Aktuality Benjamínci

Benjamínci v Jungle sport parku

V sobotu 25. února jsme navštívili s těmi nejmenšími Jungle sport park v Letňanech. Na děti čekal program s názvem „Víkend v pohybu“. Celá akce se však neobešla bez komplikací. Místo abychom byli na místě v 9:10 minut, jsme museli do Jungle dorazit pěšky 1 km, protože autobus měl zpoždění a tak nám navazující spoj ujel dvě minuty před nosem.

Program pro děti tak začal až před desátou hodinou. Benjamínci se nejprve rozcvičili, potom  zamířili na boulder a zkoušeli si první lezecké dovednosti. Instruktoři si pro ně pak připravili lezení pro kousky puzzle a děti pro ně šplhaly a skládaly do obrázků.

Druhou částí programu byla pohybová hala. Tam si děti zahrály pohybové hry a zdolávaly také překážkové dráhy. Poslední půlhodinku měly volnou zábavu na trampolíně a jámě s molitanem, nebo si mohly projít prolézačky.  Dětem se akce líbila ačkoliv přišly o lezení na laně s jištěním, stejně si to užily. Jistě budou nadšené, když je tam vezmou i rodiče. Cesta domů byla bez komplikací a v autobuse se někomu chtělo i spát.

Napsal Mišák