Rubriky
Aktuality Benjamínci

Benjamínci navštívili Mělník

18. března jsme s nejmenšími navštívili Mělník. Jeli jsme ze Všetat vlakem v 9:40 a před desátou už jsme pochodovali směr náměstí. V plánu bylo podzemí a muzeum. Bohužel v infocentru jsme zjistili, že do podzemí se dnes z kapacitních důvodů nedostaneme, tak nám nezbylo nic jiného, než jít do muzea ihned. Děti viděly staré kočárky a hračky, železniční model a všechny si mohly cvaknout obrázkové „jízdenky“, které jsme dostali při nákupu jízdenek ve Všetatech. Po prohlídce jsme pokračovali na vyhlídku soutoku Vltavy a Labe. Tam jsme posvačili a další hodinu strávily děti na hřišti. Tam si mohly zalézt na mini horolezecké stěně, sklouznout se, zatočit na kolotoči a využít další prolézačky. Lepší počasí jsme si nemohli přát. Bylo totiž celkem teplo, nepršelo a tak si benjamínci užili spoustu času venku. Cestou na nádraží jsme ještě stihli zahrát hry a po třetí hodině už jsme přijeli do Všetat, kde si rodiče vyzvedly svoje ušpiněné děti.

Napsal Mišák