Rubriky
Aktuality Koťata Zajíci

Divadlo kouzel

V sobotu 3. prosince jsme společně s družinou Koťat vyrazili na tradiční předvánoční výlet do Divadla kouzel na představení Kouzelné Vánoce aneb já nejsem Ježíšek ale Kožíšek. Z Kostelce jsme jeli do Líbeznic autobusem, takže nás neminul přestup v Neratovicích, kde k mám přistoupil Maty.

Před začátkem představení jsme měli dost času, navštívili jsme tedy Zrcadlový Labyrint. Všem se moc líbilo , jak nemůžou najít cestu , nakonec nám pomohla dobrá rada podívat se na zem a trefit cestu ven, jinak bychom v bludišti byli ještě teď.

V 11 hodin začalo hlavní představení. Pan Kožíšek se svou asistentkou předváděli jedno kouzlo lepší než druhé, dokonce si několikrát pozvali na pódium pomocníka z řad publika . To štěstí měli i Lucka a Honza. Každý pomohl s jedním trikem.

Po představení jsme ještě došli do Kouzelného obchůdku, kde jsme nakoupili různé kouzelné předměty na domácí kouzlení.

Zpátky do Kostelce jsme pohodlně dojeli autobusem , kde na nás již čekali rodiče.

Napsal Mates